Hakkımızda

MONO DESIGN, dünyanın en eski ve en önemli sektörlerinden biri olan mobilya sektöründe “A KLAS MOBİLYA” üretimi üzerine uzmanlaşmış saygın bir firmadır.

Başarıyı sürekli hale getirmenin yolu kurumsallaşmadan geçer. Bu sebeple şirket bünyemizde tasarım, üretim ve yönetim süreçlerinde iş bölümü ve uzmanlaşmaya önem vererek, şeffaflık, samimiyet ve ciddiyet prensipleri uygulanmaktadır.

MONO DESIGN, nitelikli bir üretimin devamlılığını sağlayan diğer önemli bir faktör olan işverenle etkileşimli bir diyalog kurmaya da oldukça önem verir. Müşterimizle karşılıklı fikir alışverişi ve diyalog, biizm için üretim ve tasarım kadar önemlidir.

Mimari projeler için anahtar teslim çözümler üreten MONO DESIGN, şimdiye kadar otel, okul, fabrika, spor kompleksi, konut kompleksleri, restaurant ve mağaza gibi özel sektör ve kamudan gelen bir çok proje talebini başarıyla uygulamıştır.

MONO DESIGN ailesi olarak, 1984 yılında mütevazi bir atölyede başlayan yolculuğumuza, bugün itibariyle 5.000 m2 kapalı alanda, 50’ye yakın personelle gururla devam etmekteyiz.